3 ADIMDA ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARIN

3 ADIMDA ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARIN

Yazar: Edanaz Okunma Sayısı: 392 Yayınlanma Tarihi 06 Dec 2018 Yorum: 0


3 ADIMDA ERKEĞİ BAŞTAN ÇIKARIN

İlişkiler insanlık tarihi kadar eskidir. Malum iki cinsiyet vardır ve insanlığın devamı; kadın erkek arası ilişkilere bağlıdır. 3 adımda erkeği baştan çıkarma denince ilk akla gelen elde etmek olsa da aslında önemli konu birlikteliği kalıcı olarak yürütebilmektir.

Yazı dizimizde öncelikle erkeği baştan çıkarmayı anlatacağız. Burada baştan çıkarma terimi; mutlu bir birliktelik için istekli olmasını sağlamaktır. Kısa yolda etkilemek vs. hareketler değildir.

Öncelikle bilinmelidir ki; erkekler kadınların aksine çok basit yapıya sahiptir. Bu basitlikten anlaşılacak olan sadeliktir. Gerek duygusal gerekse de bedensel anlamda çok rahat anlaşılabilir yapı sayesinde, bir erkeği elde etmek/elde tutmak aslında çok küçük taktikler ile başarılacak bir durumdur. Erkeği elde edince ne olacak sorusuna cevap aslında ilişkiyi erkeğin de bağlılığını sunacak hale getirmektir.

Aslında her şey çok basit. 3 kelime ile anlatılacak kadar kolay.

1.       Dırdır etme

2.       Karnını doyur

3.       Gönlünü hoş et

Hepsi bu mu diye soranlara her maddeyi açıklayarak cevap verelim.


Açıklamaya geçmeden önce 3 adımda kadını baştan çıkar yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

 


AZ KONUŞMA ANLAMLI KONUŞ

Konuşmak iletişimin en değerli aracıdır. Genel kanı kadınlar çok konuşur erkekler dinliyor gibi yapar. Tamam kadınlar yapısı gereği erkekten daha çok konuşarak kendilerini ifade ederler lakin buradaki problem çok konuşmak değil monolog yapmaktır. İletişim iki kişiliktir, bir tarafın sürekli konuştuğu diğer tarafında dinlediği/dinliyor gibi yaptığı bir durum iletişim olmaktan çıkar. O halde problem çok konuşmak değil doğru şekilde konuşmamaktır.

O zaman nasıl çözülecek bu durum. Bilinenin aksine erkekler konuşmayı/dinlemeyi severler. Yeter ki doğru şekilde yapılsın. Aslında yukarıda bahsettiğim bütün maddeler her ilişkide bire bir uygulanır. O dönem flört/nişanlılık/evilik öncesi dönemdir. Bu dönemde kadın ve erkeğin tüm dikkati ilişkidedir ve çok hoş sohbetler edilir. O halde yapılması gereken sürekli konuşmak yerine, ortak konulardan konuşmaktır. Aslında mesele sohbet etmektir. Sohbetin de en önemli ölçütü iki tarafında katılımının bulunmasıdır.

Özetleyecek olursak, tüm konuları ağzımızı kullanarak erkeğin üstüne yağdırmak yerine adım adım gitmeli etkileşim aldıkça devam etmelidir. Bu sayede hem güzel bir sohbet ortamı oluşur hem de erkek dinliyor gibi yapmaktan uzaklaşır.ERKEĞİN KALBİNE GİDEN YOL MİDESİNDEN GEÇER

Evet herkesin bildiği bir durumdur bu. Erkekler yemek yerken keyif alırlar. Büyük çoğunluğu o anı yaşar ve başka bir duruma odaklanmaz. Kadınlarda ise durum farklıdır, yemek yerken sürekli kendi güzelliğini/formunu düşünerek keyfi almayı unutur. İşte erkeklerin en keyif aldığı bu basit aktiviteyi ona sunmanız bağı güçlendirir. İlla ki her zaman yemek yapmaktan bahsetmiyoruz. Dışarıda yemek programını kadının yapması erkeği mutlu eder. Aslında eşlerin zaman zaman keyif alınacak ortamları hazırlaması ile ilgili bir durumdur bu.

 


GÖNLÜNÜ HOŞ ET

Evet, erkekler yapı itibari ile cinselliğe kadından daha fazla önem verirler. Yapılan araştırmalar biten ilişkilerin büyük çoğunluğunda eksik yaşanan cinsellik olduğunu göstermektedir. Unutmayın erkek gözü ile kadın kulağı ile sever. Bu sebeple bir erkeğin en keyif alacağı, ilişkiye ve eşine bağlanacağı etkenlerden en önemlisi cinselliği güzel şekilde yaşamaktır.

Burada yine bir yanlış anlamaya açıklık getirelim. Toplumda genel olarak erkeğe hizmet eden kadın profili çizilir. Aslında durum tam aksidir. Her gece aynı şekilde birliktelik yaşayan bir erkek, etkileşim olamadan cinsellikten zevk almamaya başlar. Bunun da sırrı kadının da keyif almasıdır.  Burada erkeğe de birçok görev düşmektedir, ayrıntılı olarak diğer makalemizde yazacağız.

Şimdi gelelim nasıl yapılacak. Öncelikle kadının istekli olması önemlidir. Olmaz ise erkek sadece ihtiyacını giderecek bir süre sonra sıkılmaya başlayacaktır. Klasik bir davranış tarzı vardır, flört döneminde yada evliliğin ilk zamanlarında kadın en güzel hali ile erkeğin karşısına çıkar. Bir süre sonra bu durum yerini pamuklu donlara, salaş pijamalara bırakır. Tam da burada kayıplar yaşanmaya başlanır. Kadın kadar erkek te bakımlı ve eşine kendini sunacak şekilde hazır olmalıdır.

Geceleri yada eş ile geçirilecek zamanları renklendirmenin en kolay yolu, geceye özel kıyafetler giymektir.  İnternet sayesinde binlerce ürüne tek tık ile ulaşılan bir dönemde, ilişkilerin kalıcı ve mutlu devam etmesi için gerekli önemli bir ayrıntıya zaman ayırmak gerekir.

Geceye özel seçilecek fantezi kıyafetler, özel gecelikler, vücut çorapları, erkekler için de mevcut birçok iç giyim sizlerin mutluluğu için hazır beklemektedir.

Türkiye’nin en büyük iç giyim mağazası Çamaşır Butiği tam da bu amaçla hizmetinizdedir. Şimdi renkli bir gece için gerekli ürünler için sizi www.camasirbutigi.com a davet ediyoruz.

Unutmayın mutlu bir evlilik yada birliktelik çiftlerin karşılıklı yaptıkları ile güçlenir veya zayıflar. Aslında çok basit çözümleri uygulamak çok güzel sonuçlar doğuracaktır.

Yorumlar
Yorum Yap