Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Siteniz ile paylaştığım şahsi bilgilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemli bir şeydir. üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sırf vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. 

camasirbutigi.com`dan alışveriş yaparken kullandığınız şahsi bilgiler ( Teslimat ve adres bilgileri, telefon numaraları, e-mail adresleri ) sizin haberiniz yahut onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece diğer müessese ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı ile alışverişte kart bilgilerimin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

camasirbutigi.com`dan alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bizim için yüksek ciddiyet taşımaktadır. 

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bilgi depomuzda saklanmamaktadır. Alışveriş esnasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden müstakil şekilde 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır ve bankanın sitemize entegre ettiği sanal pos aracılığıyla tasdik alınarak alışverişe devam edilir.

Kartla ilgili hiçbir bilgi site sebebi ile görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.