Hakkımızda

camasirbutigi.com iç giyim sektöründe türkiye`nin ve dünyanın önde gelen markalarını sanal alış veriş dünyasına taşıyarak, ayrıcalıklı ve kaliteli ürün çeşitleriyle zevkli, şuurlu, kaliteyi seven ve ciddiyet verici tüketicilere hizmet vermek amacıyla 2014 yılında kurulmuştur.

camasirbutigi.com olarak; ürün pörtföyümüzü ve dünyanın önde gelen markalarının en beğenilen modellerini dikkatle seçerek oluşturduk. En iyileri tek bir adreste toplamak ve sanal alışverişin getireceği tüm kolaylık ve karlılığı müşterilerimize aktarmayı amaçladık.

Bizi farklılaştıran geniş ürün ve marka seçeneklerimiz müşteri odaklı satış ve sonrası hizmetlerimiz ve türkiye nin her yerine bir tıklama kadar yakın oluşumuzdur. 

Müşterilerimizin, hakları ve güvenli alış verişi temel önceliğimizdir. Müşterilerimizle kurduğumuz açık ve etkili iletişimle hizmet kalitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi amaçlıyoruz. 

Karar ve eylemlerde yalnızca sezgilere duygulara ve deneyimlere değil güvenilir nesnel bilgilerin derlenip kullanılmasına ciddiyet ve öncelik veriyoruz.

Müşterilerimizin istek öneri ve şikayetlerine duyarlılık gösteriyoruz. meslek mükemmelliğini hedefleyen nitelik anlayışımızla işi ve iyileştirmeyi bir tüm şekilde görüyoruz. Taze bilgi ve bakışla yenilikçiliği esas alarak iyileştirme ve gelişimi sürekli kılmak istiyoruz.

Sanal alış veriş dünyasının bir parçası olarak sektöründe kalitenin ve güvenin tek adresi olmayı hedefliyoruz.

camasirbutigi.com sırf online olarak satış yapar. Fiziki bir mağazası bulunmaz.