Teslimat &Satış Şartları

Teslimat Koşulları : 

Sitemiz araçılığıyla oluşturululan siparişlerinizin bize ulaştığı andan itibaren işlem görmeye başlar ve en kısa sürede fabrikasından temin edilerek mesai saatleri içinde hız kargoya teslim edilir. Mesai saatleri içerisinde siparişi ve ödemesi alınan ürünler, ürünün ayrıntılarında belirtilen teslimat süresine göre 1 iş gününde kargoya veririr. Kargo şirketine verilen ürünleriniz Sürat Kargonun adresine teslim etme süresi sonrasında  (1-üç iş günü )adresinize teslim edilir. Adresinizde bulunmadığınız takdirde siparişinizi adresinize en yakın şubeden teslim alabilirsiniz. şayet kargonuzu, kargo şubesinden kendiniz teslim almak isterseniz sipariş verirken kargo teslim adresi bölümüne şube teslim yazabilirsiniz.

Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler :

Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel şekilde ziyan görüp görmediğini denetim edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri her zaman kargo yetkilisi eşliğinde açarak denetim edin. Beklenmedik bir hal oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.
Hasarsız Görünen Paketler :​Bazı pozisyonlarda paket dışarıdan bakılınca zarar görmemiş olsa dahi içindeki alternatifler her hangi bir nedenden dolayı ziyan görmüş olabilmekte. Paket üstünde ki seri numarayı not edip lütfen bize bildirin.
ücret talebi :
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kapıda herhangi bir ödeme yapılamaz.
Kargo yetkilisi yahut bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden ücret  ilgi ediyorsa tam olarak ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin.
Kapıda para ödeme veya kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde Mağazamız size bu bilgiyi vermiş olmalıdır. 

İade Koşulları ve Değiştirme işlemleri :

 Satın alınan giyim (pijama,şapka,elviden vb,,,) ürünlerin paket içeriği korunmuş ve hiç açılmadığı belirlenen giyim ürünleri üç gün içinde iade edilmekte.
Fabrika hatalı ürünlerin iadesi ve değişimi yapılır.
iç giyim ve iç çamaşır ürünlerde hijyen nedeniyle değişim ve iade yapılamamaktadır.